27.12.2015 13:00:35

Navijači sodnika spravili v jok, nato dobili enajstmetrovko (video)

PrSc

Na tekmi elitne tunizijske lige so gledalci videli edinstveno situacijo.

V četrtek sta se na prvenstveni tekmi tunizijske Ligue Professional 1 pomerila Bizertin in Marsa, ki se nahajata na sredini lestvice.

Po prvem polčasu gledalci niso videli zadetkov, sodnik Yassine Yarrouche pa je bil zaradi nekaterih odločitev tarča hudih žaljivk s strani domačih privržencev. Ob plazu bolečih besed o njegovi materi se je delivec pravice zlomil in sredi zelenice začel jokati.

Igralci so ga skušali potolažiti, domači nogometaši so obenem mirili tribune. Za nameček so domačini v 83. minuti dobili, kar so želeli - enajstmetrovko. Najstrožjo kazen je izkoristil Mortadha ben Ouanness in Bizertinu prinesel zmago (1:0), s katero je Marso prehitel na šestem mestu šestnajstčlanske lige.