liz
08.11.2015 19:46:14

Neymarjeva mojstrovina jemjle dih (video)

vszi

V enajstem krogu španskega prvenstva sta se nocoj pomerila tudi Barcelona in Villarreal.

Katalonski velikan je slavil s 3:0, v odsotnosti prvega zvezdnika Lionela Messija pa sta spet blestela Neymar in Luis Suarez.

Vsi trije zadetki so bili doseženi v zadnje pol ure dvoboja. Najprej je Neymar v 60. minuti načel mrežo rumene podmornice, deset minut pozneje je Urugvajec vodstvo podvojil z uspešno izvedeno enajstmetrovko, v 85. minuti pa je Brazilec z izjemno mojstrovino postavil končni izid srečanja.

Neymar je na sredini igrišča z glavo podal do Suareza, je potegnil po levi strani in v kazenskem prostoru žogo vrnil Brazilcu. Ta je svojega čuvaja Jaumeja Costo preigral tako, da si jo je poslal prek glave, nato pa ji z volejem iz prve našel mesto v gostujoči mreži.

To je bil Neymarjev enajsti zadetek v sezoni in je prvi strelec tekmovanja, Luis Suarez jih je dosegel devet in je na tej lestvici trenutno drugi.

Slovenski reprezentant Bojan Jokić (Villarreal) je dvoboj spremljal s klopi.