15.08.2015 08:39:15

San Jose premagal Ter Stegna skoraj s polovice (video)

Barcelona je včeraj doživela pravo malo katastrofo na prvi tekmi španskega superpokala, Athletic iz Bilbaa je namreč slavil kar s 4:0, za najlepšo potezo na tekmi pa je poskrbel igralec Baskov Mikel San Jose.

Nogometaš rdeče-belih je svoje moštvo v vodstvo popeljal že v 13. minuti. In kakšen zadetek je to bil! Po dolgi podaji proti kazenskemu prostoru Barcelone, je vratar Kataloncev Marc-Andre Ter Stegen žogo z glavo izbil proti polovici igrišča, tam jo je na 45 metrov od gola Barcelone sprejel San Jose in jo s pravo bombo poslal nazaj proti vratom Kataloncev.

Okroglo usnje je preletelo vratarja Barcelone in končalo v mreži. Za eksplozijo navdušenja na San Mamesu. V drugem polčasu je Athletic Barcelono povsem razbil, ji zabil še tri gole in jo pravzaprav kar malce osramotil. Pod vse tri gole v drugem polčasu se je podpisal napadalec Baskov Aritz Aduriz, ki je zabil klasičen hat-trick.

V priloženem videoposnetku si lahko ogledate fantastičen gol San Joseja, ponujamo pa vam tudi vse tri zadetke Aduriza.