05.08.2015 23:16:15

Messi izgubil živce, z glavo udaril tekmeca, nato ga je prijel še za vrat (video)

vszi

Barcelona se v tem trenutku na prijateljski tekmi meri z Romo, po prvem polčasu je izid 2:0, dobro predstavo Kataloncev pa je povsem zasenčila nešportna poteza njihovega prvega zvezdnika.

Lionel Messi, ki ima na tej tekmi celo kapetanski trak okrog roke, je namreč v 35. minuti povsem izgubil živce, po verbalnem prepiru najprej z glavo udaril branilca Rome Mapouja Yanga-Mbiwo, nato pa ga je prijel še za vrat.

Razburjeni Argentinec, ki ga je francoski reprezentančni branilec povsem vrgel iz tira, je za svojo nešportno potezo dobil samo rumeni karton, že šest minut kasneje pa je svojo jezo stresel še na Romino obrambo in ji zabil gol.

Barcelona je z njegovim zadetkom povedla z 2:0, prvi gol je v 26. minuti za Katalonce prispeval Brazilec Neymar.

Nešportno potezo Messija si lahko ogledate v prvem videoposnetku, v drugih dveh pa vam ponujamo možnost ogleda tudi obeh golov Barcelone.