Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 28.01.2021 00:29:31

KRALJ! S pomočjo soigralca slovenskega reprezentanta na stavah POGRABIL 100.000 EVROV!?! (foto)

Regija slavi najnovejšega stavnega junaka, ki je v nedeljo zadel 'nemogoče' in v žep pospravil sto tisočakov.

V resnici je imel hrvaški stavničar neverjetno srečo, saj je na listič, ki mu je ob vplačilu dobrih 10 evrov navrgel dobitek v višini 99.237 evrov, uvrstil kar 24 nogometnih parov. Pravilno je napovedal vse mogoče - na eni strani bolj logične zmage Juventusa nad Bologno, Bayerna nad Schalkejem ali Barcelone nad Elchejem, na drugi strani pa precej manj verjetne razplete.

Pravo dramo pa je doživljal, ko je spremljal potek srečanja turške prve lige med Gaziantepom in Hataysporjem. Stavil je bodisi na remi bodisi na zmago gostov, a domačini, pri katerih je celotno tekmo odigral slovenski reprezentant Amadej Vetrih, so od 30. minute vodili z 1:0. Tekla je že sedma minuta sodniškega podaljška, ko je bil stavničar bržčas tik pred tem, da listič raztrga na tisoč koščkov, ko je Vetrihov soigralec Junior Morais žogo poslal v lastno mrežo.