Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 22.04.2021 20:21:34

Dolenjci zanesljivo do pete zmage, v četrtfinalu imajo zagotovljeno prednost domače dvorane

Košarkarji Krke so v 9. krogu lige Nova KBM za prvaka premagali Šenčur Gorenjsko gradbeno družbo s 84:70 (28:18, 43:38, 66:50).

* Dvorana Leon Štukelj, brez gledalcev, sodniki: Špendl (Maribor), Pipan (Ljubljana), Milanović (Kranj).
* Krka: Stergar 9, Stipčević 21 (4:4), Vrabac 14 (2:4), Barič 1 (1:2), Kosi 2 (0:2), Škedelj 4 (2:2), Škifić 10, Lapornik 10 (1:2), Rebec 2, Vučetić 11 (3:5).
* Gorenjska gradbena družba Šenčur: H. Rizvić 8 (2:4), Bubnić 4, Novak 9 (3:4), Rojc 3 (1:1), Martinčič 16 (2:3), Fifolt 13 (5:7), Kralj 6 (4:5), Tešić 9 (0:1), Strmčnik 2 (2:2).
* Prosti meti: Krka 13:21, Ggd Šenčur 19:28.
* Met za tri točke: Krka 13:27 (Stipčević 5, Lapornik 3, Vrabac 2, Škifić 2, Stergar), Ggd Šenčur 3:21 (Martinčič 2, Tešić).
* Osebne napake: Krka 30, Ggd Šenčur 20.
* Pet osebnih: Kosi (40.).

Krka je zanesljivo prišla do pete zmage v ligi Nova KBM za prvaka in si tako zagotovila eno od prvih štirih mest pred četrtfinalom na dve zmagi, ki prinaša prednost domače dvorane. V Leonu Štuklju so nadigrali Gorenjsko gradbeno družbo Šenčur s 84:70.

Novomeščani, ki so prepričljivo dobili skok (46:32), zadeli 13 trojk proti trem gostov, a ob tem izgubili tudi 19 žog, so vprašanje zmagovalca rešili v drugi polovici tretje četrtine. Pred zadnjimi desetimi minutami so imeli 16 točk naskoka, ki so ga zlahka zadržali, saj sta pri Gorenjcih znova manjkala glavna strelca Dino Murić in Ramo Rizvić.

Z 21 točkami in petimi trojkami iz devetih poskusov je pri Krki izstopal Rok Stipčević, Adin Vrabac jih je dodal 14 (6 izgubljenih žog), na drugi strani pa sta do dvomestnih številk prišla le Nejc Martinčič (16 točk) in Žiga Fifolt (13).

Krko že čez dva dni čaka velik slovenski derbi s Cedevito Olimpijo v Stožicah, Šenčur Ggd pa bo 26. aprila gostil Helios Suns.