jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 26.10.2019 21:48:02

Rogaška - Gorenjska gradbena družba Šenčur 66:57 (23:13, 39:31, 51:41)

Košarkarji Rogaške so v tekmi 4. kroga 1. SKL premagali GGD Šenčur s 66:57 (23:13, 39:31, 51:41).

* ŠD Rogaška Slatina, gledalcev 650, sodniki: Zupančič (Ljubljana), Španič (Postojna), Lapanović (Novo mesto).
* Rogaška: Fon 7, Vujasinović 10 (4:5), Lelić 12, Washington 13 (3:3), Miličević 15 (1:2), Ferme 3, Dornik 6 (0:1).
* Ggd Šenčur: Rojc 4 (2:2), Jurček 7 (0:1), Murić 19 (4:5), Rizvić 7 (5:6), Brkić 4 (0:2), Pavić 7 (1:1), Zadnik 4, Popadić 5.
* Prosti meti: Rogaška 8:11, Gorenjska gradbena družba Šenčur 12:17.
* Met za tri točke: Rogaška 8:23 (Vujasinović, Miličević, Lelić 2, Fon, Ferme), Gorenjska gradbena družba Šenčur 3:18 (Murić, Popadić, Jurček).
* Osebne napake: Rogaška 23, Gorenjska gradbena družba Šenčur 20.

* Pet osebnih: /.

Rogaška je pred domačimi gledalci prišla do druge zmage na tretji tekmi, Šenčurju pa je prizadejala drugi prvenstveni poraz. Pri domačih so se kar štirje igralci iz uvodne peterke izkazali z dvomestnim številom točk, največ med njimi, 15, jih je dal Ivan Miličević, Antony Jesse Washington pa se je izkazal z dvojnim dvojčkom - 13 točk in 13 skokov.

Rogaška si je izdatnejšo prednost priigrala v prvi četrtini, v zadnjih štirih minutah in pol, ko se je od prednosti 8:6 prišla do 23:13. Prednost desetih točk je znala obdržati, pa čeprav je na začetku tretje četrtine Šenčur prišel do treh točk zaostanka.

Rogaška bo tekmo 5. kroga igrala čez teden dni proti Šentjurju, Šenčur pa isti dan proti Termam Olimii Podčetrtku.

Značke: košarka, dp