Dejan Dogaja in Kiara Haas: Ljubezen jima daje ...

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

ue
ue
0 04.11.2018 14:34:19

BIZARNA SCENA V KRANJU! Predčasen konec tekme, 80 TOČK razlike, gostje ostale le z ENO IGRALKO!

Neverjetna tekma je bila odigrana v šestem krogu slovenske ženske košarkarske lige.

V Kranju sta se merili ekipi Triglava in Grosuplja. Gostje so na dvoboj prišle z zgolj sedmimi igralkami. Domačinke so takoj stopile na plin in že po prvi četrtini vodile za 26 točk, prednost pa je samo še rasla. Po treh četrtinah je Grosuplje doseglo zgolj 14 točk, Triglav je bil že pri 86-ih. V zadnji četrtini je razlika narasla na 80 točk, pri izidu 108:28 pa je bilo tekme tudi konec. Ne, Grosuplje se ni predalo ali kaj podobnega. Preprosto mu je zmanjkalo igralk.

Od sedmerice jih je namreč kar šesterica imela že po pet osebnih napak in po pravilih glede ustreznega števila igralk je morala biti tekma prekinjena. Že od srede 33. minute je Grosuplje ostalo s štirimi igralkami na igrišču, v 38. minuti so bile na parketu zgolj še tri, a ne za dolgo. Na začetku predzadnje minute se je zaradi petih osebnih napak morala na klop preseliti še ena, predzadnja pa ji je sledila nekaj sekund pozneje. Ostala je le še Pia Fistrovič in potem so lahko vsi skupaj odšli v garderobe. Tekme je bilo predčasno konec.