Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

renato-stražar Njena.si

Pred koncem serije Skrito v raju vas čaka še ena...

0 24.10.2018 22:32:04

Sixt Primorska v ligi Aba 2 še naprej neporažena

Košarkarji Sixta Primorske so v tekmi 5. kroga lige Aba 2 premagali Helios Suns s 87:58 (27:18, 49:32, 67:47).

Pred današnjo tekmo so bili Koprčani na lestvici na prvem mestu in še neporaženi, tam pa ostajajo tudi po njej. Dosegli so namreč peto zmago v ligi Aba 2 in tudi v praksi potrdili status favorita, ki so ga imeli na obračunu s Heliosom. Ta ostaja pri le eni zmagi. Obenem pa so Primorci zdaj ostali edina še neporažena ekipa v ligi.

Domači so stvari hitro postavili na pričakovano mesto, prednost iz prve četrtine in ob polčasu pa so v drugem delu le še povečali in se na koncu veselili prepričljive zmage.

Za domače sta Lance Harris in Marjan Čakarun dosegla po 13 točk, pri Domžalčanih pa Miha Fon 16, Urban Durnik pa 15.

V naslednjem krogu bo Sixt Primorska 31. oktobra gostila ekipo Lovćen 1947 Cetinje, isti dan pa bodo Helios Suns doma gostili še tretjega slovenskega člana lige Rogaško.

Značke: košarka, sta