Los Angeles Lakersi so trenutno ena najbolj vročih ekip v ligi NBA. V zadnjih tednih niza zmage eno za drugo, povzpela se je celo na drugo mesto v zahodni konferenci, tudi začetne težave po prihodu Luke Dončića so preteklost. Jezerniki igrajo vse bolje, za nekaj slabe volje pa sta poskrbeli dve poškodbi dveh članov začetne peterke.
Najprej se je poškodoval Rui Hačimura, kmalu za njim pa še Austin Reaves. Prvi obeti niso bili najboljši, bali so se, da bo moral ameriški košarkar izpustiti vsaj kakšen teden, da temu ni tako. Dodatni pregledi z magnetno resonanco niso razkrili nobene resne poškodbe, Reaves pa bi se lahko že kmalu vrnil na tekme. Morda že v noči na sredo, ko v Los Angeles v Crypto.com Areno prihajajo košarkarji New Orleansa.
Za dodatno dobro voljo je poskrbela še ena novica v povezavi s poškodbami v vrstah Jezernikov. Maxi Kleber, ki se je v Los Angeles preselil skupaj z Dončićem, je bil skoraj že odpisan za to sezono, kot v tem trenutku kaže, pa bi se utegnil vrniti še pred koncem rednega dela. Pred začetkom končnice bi bila to kakopak izjemna okrepitev za Dončića in druščino, saj Nemec igra tudi na položaju centra, kjer so pa Jezerniki v tem trenutku najbolj osiromašeni.

gv
Lakersi rušijo vse pred seboj, iz Dončićeve slačilnice pa nove odlične novice

Profimedia
Iz slačilnice Los Angeles Lakersov prihajajo odlične novice.
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do
Plus
vsebin.
Več informacij
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke