Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

5 17.03.2024 23:03:38

Kaaaaaj?! Dončić se je držal za glavo in smejal - najbolj nora zadnja sekunda za nor razplet! (video)

Fantastična zmaga Dallasa nad Denverjem 107:105 s košem Kyrieja Irvinga v zadnji sekundi.

Dallasu je po nori zadnji četrtini in še bolj nori zadnji minuti ostalo 2,8 sekunde pri izidu 105:105. Irving je zadel na način, ki se bo še dolgo vrtel in ob katerem se je Dončić prijel za glavo ter se na vsa usta smejal. Morda tudi zato, ker je ob vodstvu Denverja 105:102 za izenačenje izjemno trojko zadel ravno Luka, Denver pa je vmes zgrešil svoj napad. Pred tem je sicer Dallas zapravil kar visoko prednost in tudi nekaj napadov, ki bi mu omogočali končnico z boljšim izhodiščem. A ko je šlo najbolj zares, sta bila glavna zvezdnika prava.

Dončić je pri izidu 102:102 zgrešil po tem, ko si je priigral met za dve točki po tipično svoji preudarni in premišljeni akciji. Na drugi strani je bil Jamal Murray za tri točke natančen in je manj kot pol minute pred koncem odpeljal tekmo na 105:102 za Denver - in zdelo se je, da se bodo prvaki izvlekli z zmago. Toda Dončić je presenetil vse, ko je že v prvih sekundah napada vrgel za tri z velike razdalje in sijajno zadel. Ko je Murray nato zgrešil, pa je zadnjo besedo dobil Irving - in navdušil z zmagovitim metom z eno roko.

Nor Irvingov koš in Dončićevo noro reakcijo lahko vidite spodaj.

Značke: dončić, irving, dallas