Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

0 23.01.2024 04:57:12

Izjemen slovenski večer se ni končal po željah Luke Dončića, ki je ... (video)

Dallas proti najboljši ekipi lige NBA ni uspel pripraviti presenečenja.

V Dallasu je v noči na torek na tekmi z Bostonom potekal tako imenovani slovenski večer. Slovenska turistična organizacija namreč že nekaj let sodeluje z ekipo Luke Dončića in enkrat na leto navijačem približa lepote Slovenije. Lepote države, na katero je Dončić tako zelo ponosen, da si jo želijo obiskati tudi številni ameriški navijači. Tokrat so za ta dan izbrali obračun s trenutno najboljšo ekipo lige, Bostonom.

Ki pa je vsaj rezultatsko nekoliko pokvarila priokus, saj je v Dallasu slavila s 119:110. Luka Dončić je bil sicer najboljši posameznik svoje ekipe in se je prvič na tekmi z Bostonom podpisal pod trojni dvojček - 33 točk, 18 skokov in 13 asistenc. A to je bilo premalo za končno zmagoslavje Dallasa.

Po tem, ko so domačini v prvi četrtini še držali korak z odličnim Bostonom, se je ta v nadaljevanju razigral in dosegel kar 41 točk v drugi četrtini, blestela pa sta predvsem Jayson Tatum in Jaylen Brown.

V končnici se je Dallas sicer uspel približati, Dončić je s trojko domačine približal na 103:96, Boston pa je z minuto odmora uspešno končal nalet Dallasa in tako razblinil sanje o preobratu.

Značke: dallas, luka-dončić