16.01.2024 11:28:21

Realov zvezdnik zabijal kot nor in obnorel Dončića! Noro, kaj je naredil Luka in kaj je sledilo ...

Vedno je zanimo spremljati komuniciranje med športniki.

Pred dnevi je v Španiji potekal nogometni finale superpokala, v katerem sta se srečala velika rivala, madridski Real in Barcelona.

Kraljevi klub je Kataloncem zadal močan udarec, premagal jih je kar s 4:1, blestel pa je predvsem Brazilec Vinicius Junior, ki je že v prvih 10 minutah igre dvakrat zatresel mrežo Barce, ob koncu prvega polčasa pa je hat-trick dosegel še z golom iz 11-metrovke.

Tekmo je z vsem zanimanjem spremljal tudi Luka Dončić, ki praktično ne zamudi niti enega srečanja Reala, pa naj bo to košarka ali nogomet ali kaj drugega. Vemo, da je Luka več let igral in blestel v moštvu iz Madrida, po tekmi pa je na družbenem omrežju X objavil svoje navdušenje nad trikratnim brazilskim strelcem.

"Hat-trick v 40 minutah," je zapisal Ljubljančan in v zapisu 'označil' Brazilca in dodal še "ognjene zublje".

Na Dončićev zapis se je - kot na vsakega - odzvalo ogromno oseb, nazadnje pa tudi Vinicius Junior, ki mu je odgovoril z: "Luuukaaa! Legenda" in ob tem dodal še emotikone src narejenih z rokami.