Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

1 30.03.2023 06:58:24

Konec sanj za Dončića?! Noro, kaj se je Dallasu zgodilo na zadnji tekmi ... (video)

Dallas ima vedno manj možnosti za končnico.

Po zmagi nad Indiano je za Dallas zasijal žarek upanja, da bi lahko spet ujel zadnji vlak za končnico, a po zadnji tekmi s Philadelphio se zdi, da se bo ta vlak kmalu odpeljal, Luka Dončić pa bo ostal brez končnice. Čeprav je Dallas velik del tekme vodil, je na koncu izgubil s 108:116. Slovenski zvezdnik Luka Dončić je za teksaško ekipo v 37:10 minute dosegel 24 točk, deset skokov in osem podaj. Dallas je trenutno na enajstem mestu v zahodni konferenci in nima zagotovljenega mesta v končnici, naslednjo tekmo pa bo igral v noči na nedeljo, ko bo gostoval v Miamiju.

V mestu bratovske ljubezni sta bila pri domači zasedbi najbolj učinkovita Joel Embid in James Harden. Kamerunski center je za zmago prispeval 25 točk in devet skokov, ameriški branilec pa 15 točk in 12 podaj. Pri teličkih, ki so si v prvem polčasu priigrali 12 točk prednosti, je bil drugi najbolj učinkoviti igralec Kyrie Irving s 23 točkami. Dallas je na dosedanjih tekmah dosegel 37 zmag in doživel 40 porazov. Po Miamiju se bo pomeril še z Atlanto, Sacramentom, Chicagom in San Antoniom.

Minnesota na sedmem mestu ima razmerje zmag in porazov 39-37, Los Angeles Lakers in New Orleans 38-38, desetouvrščena Oklahoma pa 38-39. Utah (36-40) na dvanajstem mestu ima zmago manj od Dallasa.

Značke: luka-dončić, dallas