Redek prizor: Robert in Tina, Janez in Urška so ...

0 15.12.2022 05:49:03

Kaj se dogaja? Luka Dončić podira rekorde, Dallas pa ... poglejte to novo katastrofo! (video)

Dallas nadaljuje s slabimi predstavami.

Dallas Luke Dončića v letošnji sezoni lige NBA nikakor ne najde prave forme, niha med izjemnimi ekipnimi predstavami in pravimi katastrofami, edina svetla točka te ekipe pa je slovenski košarkarski zvezdnik.

Dallas je tokrat priznal premoč Clevelandu, ki je bil boljši s 105:90. Pravzaprav se je vse skupaj končalo, še preden se je dobro začelo, saj so košarkarji Dallasa porazno začeli tekmo z izidom 2:16. Ob odsotnosti Josha Greena in Maxija Kleberja je šepala predvsem obramba, nihče ni mogel prav dobro zaustaviti Donovana Mitchella, ki je na koncu dosegel 34 točk, od tega kar 27 že v prvem polčasu.

Zaskrbljujoče je tudi dejstvo, da Dallas ni niti enkrat na tekmi vodil. Luka Dončić je v 39 minutah dosegel 30 točk, tudi on pa je imel tokrat zelo slab met iz igre, zadel je le 9 od 23 metov. Je pa kljub katastrofalni predstavi Dallasa Dončić pisal zgodovino, saj je že na 35. zaporedni tekmi dosegel 20 ali več točk in poskrbel za najdaljši niz v zgodovini Dallasa.

Značke: luka-dončić, dallas