Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

4 23.05.2022 05:31:26

Dallas na robu prepada! Glejte, kaj se je zgodilo Mavericksom, Luka Dončić pa je ...

Golden State v seriji finala zahodne konference vodi že 3:0.

Čeprav je nekako uspel dobiti prvi polčas, pa Dallas tudi na domačem igrišču ni bil tisti pravi in je po dveh gostujočih porazih doživel še enega pred domačimi gledalci. Na začetku drugega dela se je Dallas s skomnim metom hitro znašel v oprijemljivem zaostanku, nato pa ves čas capljal za nasprotniki iz San Francisca. Znotraj zadnje minute so Mavericksi sicer prišli na pet točk minusa in do nekaj upanja, a je to upanje - če je sploh bilo - trajalo le nekaj sekund.

Luka Dončić je bil ponovno izjemen, ponovno je prebil mejo 40 točk - vendar kot se Dallasu zelo rado zgodi v končnicah, je toliko Dončićevih točk na koncu prineslo poraz. Nikakor namreč ni steklo Lukovim soigralcem, ki so vedno bili ključni za zmage na tako težkih tekmah, in Golden State je presenetljivo brez težav prišel tudi do zmage v Teksasu. Odločilne, kot pravi zgodovina - kajti še nobeno moštvo ni v končnici napredovalo po zaostanku z 0:3.