Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 11.05.2022 08:42:23

Navijači Phoenixa so se spravili nad Dončića: Glejte, kaj počne med minuto odmora, Booker pa ... (video)

Luka Dončić po peti tekmi s Phoenixom ni imel razlogov za veselje.

Dallas Luke Dončića je moral na peti tekmi drugega kroga končnice lige NBA priznati premoč Phoenixu, ki je tak povedel v zmagah s 3:2. Teksašani so popolnoma razpadli v tretji četrtini, na koncu pa klonili s 30 točkami razlike. Dončiću je bilo več kot očitno po tekmi težko, še dodatno pa so se nanj spravili navijači Phoenixa, ki so mu očitali, da je prevelik individualist. Na Twitterju je tako zaokrožil posnetek, ki prikazuje, kako domači zvezdnik Devin Booker med minuto odmora aktivno sodeluje pri sestavljanju akcije, med tem ko Dončić sedi stran od trenerja in čaka na nadaljevanje tekme.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: dončić, booker, phoenix