Morajo inšpektorji res med goste v času ...

dancenko Ekipa24.si

TRAGEDIJA! Nogometaš v hudi prometni nesreči ...

0 28.11.2021 07:18:45

LUKAAAA! Nova izjemna predstava slovenskega asa, veliko razočaranje pa ... (video)

Luka Dončić je moral z Dallasom pred domačimi gledalci priznati premoč Washingtonu.

Dallas Mavericks se je po štirih gostovanjih v nizu vrnil v domačo dvorano, dvoboj po Washingtonu pa se ni razpletel po željah domačih navijačev. Ljubljenci domačega občinstva so morali kljub novi odlični predstavi Luke Dončića priznati premoč Washingtonu, ki je zmagal s 120:114. Še na začetku zadnje četrtine so domači vodili za šest točk, na koncu pa je s takšno razliko slavila ekipa iz ameriške prestolnice.

Slovenski košarkarski as je v 36 minutah dosegel 33 točk, 10 podaj in 4 skoke, tokrat je manjkala predvsem pomoč soigralcev, saj je bil drugi najuspešnejši po točkah iz vrst Dallasa Trey Burke s 14 točkami, Maxi Kleber in Kristaps Porzingis pa sta jih dodala po 13.

Značke: dončić, dallas