Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

1 27.10.2021 09:01:59

DONČIĆ? Ne, ON je preobrnil potek igre! Kidd po tekmi v nebo dvignil igralca, ki je zaigral prvič letos!

Dallas po porazu na uvodni tekmi zabeležil drugo zmago v nizu.

Luka Dončić je v 34 minutah dosegel 26 točk, 14 skokov in sedem podaj ter z dvojnim dvojčkom vodil Dallas Mavericks do druge zmage v nizu, tokrat je ekipa severnoameriške košarkarske lige NBA doma s 116:106 premagala Houston Rockets.

Novi trener Dallasa Jason Kidd je za prvo domačo zmago v sezoni na parket poslal vseh 15 igralcev, ki jih je imel na klopi, četverica pa je ostala brez točk. Devet jih je ob treh skokih in podaji v 19 minutah vpisal latvijski center Kristaps Prozingis, ki pa od začetka zadnje četrtine ni več vstopil v igro zaradi poškodbe hrbta, ki ga je iz igre izločila že februarja letos.

Prvič sezoni je priložnost dobil tudi Boban Marjanović ter v desetih minutah dosegel 11 točk, kolikor jih je ob prav toliko podajah vpisal še Jalen Brunson. "Boban je bil izvrsten, preobrnil je potek igre. Kemija v ekipi je bila izjemna, vseh 15 igralcev je zaslužnih za slavje. In za zmage igramo," je po tekmi dejal Kidd.