andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 22.10.2021 05:59:20

Kakšna zaušnica DALLASU in Dončiću na prvi tekmi! Takšnega razpleta ni pričakoval nihče! (video)

Dallas je moral na uvodni tekmi lige NBA priznati poraz Atlanti.

Čeprav so košarkarji Dallasa napovedovali izjemno sezono pod taktirko novega trenerja Jasona Kidda, pa so bili navijači po uvodni tekmi upravičeno razočarani. Atlanta je bila boljša s kaj 113:87, Luka Dončić pa je s sklonjeno glavo zapuščal parket.

To ni bil niti njegov večer, saj je zgrešil kar 11 metov iz igre in izgubil tudi 5 točk, v svojo končno statistiko pa je vpisal 18 točk, 11 skokov in 7 podaj. Dallas je bil po štirih zmagah na štirih tekmah v pripravljalnem obdobju tokrat neprepoznaven, Atlanta pa je na drugi strani dobro igrala predvsem v obrambi. Do polčasa je Dallas še držal korak z domačini, ti pa so v zadnji četrtini povedli tudi že za 30 točk.

Najboljši strelec tekme je bil Cam Reddish z 20 točkami.

Značke: luka-dončić, nba, dallas