Objavljamo poročilo o finančni luknji v SD: kaj ...

la-parolaccia Odkrito.si

V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

0 13.10.2021 08:27:15

Tako naj bi TUDI OSTALO! Dragić navdušil na zadnji tekmi pred novo sezono, Toronto popeljal do zmage! (video)

V ligi NBA potekajo pripravljalne tekme pred začetkom nove sezone v ligi NBA. Na parket so ponoči stopili tudi košarkarji kanadske franšize, Toronto Raptors, ki so v gosteh premagali Washington Wizards s 113:108. Pomembno vlogo je odigral tudi slovenski košarkar Goran Dragić, ki je dosegel 16 točk.

Ljubljančan, ki je poleti floridski Miami Heat zamenjal za Toronto, je bil del začetne peterke plenilcev iz Kanade, tako pa naj bi ostalo tudi vsaj na prvih tekmah v novi sezoni. Odigral je 22 minut ter imel zlasti zanesljiv met za tri točke. Zadel je namreč štiri od petih trojk, ki jih je sprožil proti košu. K Dragićevemu statističnemu učinku pa je treba pripisati še štiri skoke in dve podaji.

Pri Torontu je najbolj izstopal Malachi Flynn z 22 točkami, 13 jih je dosegel v četrti četrtini. Tudi Sam Dekker je dvanajst od 18 točk vpisal v zadnji četrtini. Toronto je v zadnjih dvanajstih minutah pripravljalne tekme uspel nadoknaditi zaostanek osmih točk. To je bila zadnja pripravljalna tekma Toronta pred novo sezono.

Redni del sezone 2021/22 lige NBA se bo začel 19. oktobra.

Značke: košarka, nba