Prihaja »nekaj velikega«: Janša bo z ...

Izbira obleke, ki najbrž ni naključna - tudi zaradi barv, ki so ustvarile neko celoto in sporočilo Odkrito.si

Foto zgodba: To najbrž ni bilo naključje

sesko 2 Ekipa24.si

Šešku moramo zdaj pomagati, kot je on pogosto ...

1 28.01.2021 07:12:07

Kdo je kriv?! KRIZA Dallasa je iz dneva v dan VEČJA, kar se je jim je zgodilo zdaj, DONČIĆA zelo JEZI! (video)

Dallas je še drugič v tej sezoni nanizal tri poraze zapored. Tokrat je klonil pred Utahom s 104:116.

Dallas pa je doživel že deseti poraz na 18 tekmah, čeprav je Dončić v 34 minutah ob metu 13-24 dosegel 30 točk, temu pa je dodal še šest podaj in štiri skoke. Posebne pomoči soigralcev pa tudi tokrat ni imel, saj sta le še Tim Hardaway mlajši (19) in Kristaps Porzingis (18) presegla mejo desetih doseženih točk.

Pri Utahu, ki je igral brez svojega prvega strelca Donovana Mitchella, sta blestela predvsem Jordan Clarkson z 31 točkami ter Rudy Gobert z 29 točkami in kar 20 skoki. Prav skok so domači zanesljivo dobili s 50-36.

Čeprav je Dallas lahko pozdravil tri soigralce - vrnili so se Dorian Finney-Smith, Josh Richardson in Dwight Powell, ki več kot dva tedna niso igrali zaradi koronavirusa, pa ti razumljivo niso igrali večje vloge. Na drugi strani pa je Utah upravičil vlogo najbolj vroče ekipe v ligi in dosegel že deseto zmago zapored. Ta je bila povsem upravičena in v nobenem trenutku tekme ni bila vprašljiva, saj Dallas v nobenem trenutku ni vodil, še več, v tretji četrtini je izgubljal že za 24 točk.

"Preprosto nismo bili pravi. V prihodnje bomo morali igrati precej bolje," je po tekmi povedal jezni in razočarani Dončić. Za nameček se bo Dallas tudi v noči še enkrat pomeril z Utahom.

Značke: luka-dončić, dallas