1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

3 24.01.2021 07:05:36

Tega so se v DALLASU BALI! Vroči DONČIĆ je doživel hud udarec, zgolj NEMOČNO je opazoval, kako ... (video)

Po zmagi v San Antoniu je Dallas dan pozneje doživel hladen tuš, Houston jga je premagal s 133:108.

V Dallasu so se ob izbruhu okužb v ekipi bali, da se bo to ob norem ritmu tekem prej ali slej poznalo na rezultatih. In niso se zmotili. Tudi tokrat so bili še vedno odstotni Dorian Finney-Smith, Maxi Kleber in Dwight Powell, na tekmi s Houstonom pa je pričakovano manjkal tudi Kristaps Porzingis, ki se šele vrača po poškodbi in ni pripravljen na takšen ritem tekem.

Dallas je zelo slabo začel tekmo in že v prvi četrtini je zaostajal za 16 točk. Le Luka Dončić je bil tisti, ki je Dallas držal v igri, v prvem polčasu je dosegel 20 točk, a to je bilo dovolj le za to, da se je Dallas v tretji četrtini približal na tri točke zaostanka. Ob slabi obrambi in nerazpoloženih ostalih košarkarjih pa so pri Houstonu vse skupaj izkoristili, Luka Dončić je v zadnji četrtini obsedel na klopi in zgolj nemočno spremljal svoje soigralce.

Luka Dončić je ob porazu s 108:133 dosegel 26 točk, 5 skokov in 8 podaj, pri Houstonu sta bila najbolj razpoložena Eric Gordon (33 točk) in DeMarcus Cousins (28 točk, 17 skokov).

Značke: luka-dončić, dallas