Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalka Kmetije se je poročila

1 08.01.2021 06:53:10

Nor in vroč SLOVENSKO-SRBSKI obračun za SLADOKUSCE je dobil NEPRIČAKOVANEGA JUNAKA! (video)

V izjemno izenačenem dvoboju med Dallasom in Denverjem so odločali podaljški.

Košarkarski ljubitelji s področja nekdanje skupne države so že z napetostjo pričakovali obračun Denverja in Dallasa, dvoboj dveh velikih zvezdnikov Nikole Jokića in Luke Dončića. Na koncu se je smejalo slovenskemu virtuozu, njegov Dallas je po podaljških strl Denver in zmagal s 124:117. Dallasu je uspela predvsem odlična zadnja četrtina, ko je vendarle stopil prednost Denverja. Še več: Dallas je bil po Dončićevi asistenci in trojki Maxija Kleberja celo blizu zmage, vendar je v zadnjih stotinkah zadel Jokić in izsilil podaljšek. Prav Nemec Maxi Kleber se je izkazal za enega od nepričakovanih junakov Dallasa, saj je v zadnji četrtini dosegel tri trojke, vse v ključnih trenutkih tekme.

Dončić je bil odlično razpoložen tudi v podaljšku, z nekoliko boljšo igro v obrambi je njegova ekipa v zadnjih dveh minutah povsem strla nasprotnika. Kaj pa 'interni dvoboj' Jokića in Dončića? Oba sta tekmo končala pri 38 točkah, slovenskemu zvezdniku je le en skok zmanjkal do trojnega dvojčka: 38 točk, 9 skokov in 13 asistenc.