22.08.2020 11:50:10

Oglasil se je Luka in POJASNIL VSE v zvezi s poškodbo! "Gleženj bo ... (Video)

Osmoljenec današnjega srečanja Luka Dončić je za sedmo silo spregovoril takoj po srečanju.

Vse je seveda zanimalo, kako je z njegovim gležnjem, ki si ga je poškodoval tekom tretje četrtine. Poudaril je, da ne gre za gleženj na drugi nogi, kot ga ima ponavadi poškodovanega. Trdi, da po ogledu posnetka ni tako hudo, kot je delovalo. Verjame, da bo na naslednji tekmi vendarle lahko pomagal svoji ekipi do nove zmage.

V začetku zadnje četrtine se je trdoživ Ljubljančan vrnil na parket, a je bolečina prevlada nad voljo, tako da je srečanje dokončno zapustil že po nekaj minutah nadaljevanja.

Vseeno mu je uspelo zabeležiti trojni dvojček, a Luko, kot ga poznamo, to ni kaj prida razveselilo. Želi zmagovati, kar je ekipi najbolj pomembno.

Naslednje srečanje tekmeca odigrata že jutri večer ob 21.30 uri. LA Clippers vodijo v seriji z 2:1