Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 07.08.2020 06:38:57

Luka DONČIĆ že snuje veliko maščevanje! Tega, kar se jim je pripetilo v zadnjih minutah, ne bo več dovolil! (video)

Dallas je na tekmi enim izmed največjih favoritov za končno zmago, ekipi Los Angeles Clippers, moral priznati premoč.

Kot trenutno kaže stanje na lestvici, bomo obračun med Dallasom in Los Angeles Clippers še spremljali v prvem krogu končnice. Clippers so trenutno drugi, Dallas pa bo glede na izkupiček v Orlandu skoraj nemogoče prišel višje od sedmega mesta.

Košarkarski navdušenci so komaj čakali, kaj jim bo na tekmi s favoriti lige pripravil Luka Dončić, ki je blestel predvsem na tekmi s Sacramentom. A tokrat tudi Ljubljančanov izkupiček ni bil dovolj za zmago, Clippersi so bili boljši s 126:111. Dončić je dosegel 29 točk in dodal še 3 skoke in 6 asistenc.

Dallasu je kljub porazu kazalo dobro, saj je bil sedem minut pred koncem izid poravnan na 101:101. Toda Clippersi so v končnici unovčili svojo fizično premoč in izkušnje ter brez večjih težav prišli do zmage. V zmagovalni ekipi je največ točk dosegel Kawhi Leonard, in sicer 29, v končnici pa je izstopal predvsem Hrvat Ivica Zubac, ki je dosegel 21 točk in dodal še 15 skokov.

Značke: luka-dončić, dallas