3.000 hektarjev v roke Hrvatov: kaj vse je čudno ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

ekipa ilek stuhec Ekipa24.si

Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

3 03.03.2020 07:41:46

To pa je bil OGROMEN ŠOK: Luka Dončić ob zvoku sirene ni mogel verjeti SVOJIM OČEM! (video)

Dallas je nekoliko presenetljivo izgubil tekmo v Chicagu, domačini so bili boljši s 109:107.

Dallas je izgubil drugo od zadnjih treh tekem, in sicer proti 11. ekipi vzhoda. Za Chicago je Coby White prispeval 19 točk, Otto Porter Jr., ki se je vrnil po poškodbi, pa 18. Bulls, ki so v tretji četrtini s 33:17 nadigrali Dallas in deset točk zaostanka ob polčasu spremenili v vodstvo z 81:75, so zmagali šele drugič v zadnjih 12 tekmah.

Gostje so v zadnjih trenutkih tekme poskušali obrniti izid, Dorian Finney-Smith (skupaj 18 točk) je pet sekund pred koncem po podaji Dončića zadel za tri točke in znižal na 107:108, potem je Wendell Carter 2,6 sekunde pred koncem zadel enega od dveh prostih metov za domače. Čisto ob koncu je Dončić z metom s sredine igrišča poskušal zagotoviti zmago svoji ekipi, a je bil neuspešen, zadel je zgolj obroč, in ostalo je pri 109:107 za domače.

Dončić je sicer v 38 minutah v statistiko vpisal 23 točk, devet podaj, pet skokov in eno ukradeno žogo. Najboljši strelec Dallasa, ki je igral brez latvijskega centra Kristapsa Porzingisa, je bil tokrat s 26 točkami Tim Hardaway Jr.

Značke: luka-dončić, dallas