29.12.2019 06:34:27

SVINJARIJA! Košarkar Golden Stata GRDO NAD Dončića, ta je nato skočil v ... (video)

Na tekmi med Dallasom in Golden Statom se je tudi zaiskrilo.

Tekma med Dallasom in Golden Statom se je končala z zmago ekipe Luke Dončića. Moštvo iz Teksasa je slavilo s 141:121, novo sijajno predstavo pa je prikazal slovenski zvezdnik, ki se je v zgolj 30 minutah sprehodil do novega trojnega dvojčka.

Več kot očitno je s svojimi vragolijami iz tira spravil domače košarkarje, ob koncu tretje četrtine pa bi skoraj zapele pesti. Domači igralec Marquese Chriss je Dončića nešportno odrinil, Slovenca pa je to pošteno pogrelo. Slednji se je hitro pobral, skočil v Američana, a sta hitro posredovala sodnik in eden od trenerjev Golden Stata ter tako preprečila pretep. Sodniki so nato potrebovali kar nekaj časa, da so si ogledali incident, na koncu je bil Chriss 'nagrajen' s tehnično napako, Dončić pa je ostal nekaznovan.