Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

vladimir-tintor Njena.si

Zgodil se je preobrat, snema se 4. sezona Botrov

0 08.11.2019 08:16:39

Butler, ti si NOR: Američan po tekmi s Phoenixom objavil fotografijo Dragića z VELIKIMI JAJCI! (foto)

Zvezdnik Miamija si je privoščil slovenskega soigralca.

Miami Heat še naprej kaže odlične predstave. V noči na petek so s 124:108 premagali Phoenix Suns, najbolj zaslužna za zmago pa sta bila Goran Dragić s 25 in Jimmy Butler s 34 točkami.

Dragić je 25 točkam dodal še šest skokov in štiri podaje v 31 minutah, Butler pa je vpisal še pet skokov in štiri podaje. Dragić je tekmo znova začel s klopi, a se v tej vlogi, ki mu jo je dodelil trener Erik Spoelstra, zelo dobro znajde. Kar 20 od 25 točk je dosegel v drugem polčasu, ob zvoku sirene za tretjo tretjino je dosegel trojko za vodstvo Miamija s 93:86.

Po tekmi je Slovenca pohvalil tudi Butler, a na način, ki je nasmejal vse. Na instagramu je objavil fotografijo Dragića v dresu slovenske reprezentance, ta je nastala na tekmi z Italijo, Dragić pa se je takrat veselil na zanimiv način. Gre za 'ples velikih jajc', Butler pa je očitno želel povedati, da je Dragić na tekmi s Phoenixom pokazal 'jajca'. Na to objavo se je odzval tudi nekdanji slovenski reprezentant in jo pospremil z nekaj smeški. Podobno kot še nekaj ostalih njunih soigralcev ...

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga oglejte na TEJ POVEZAVI.

Značke: dragić, butler