29.03.2019 02:46:18

Goran Dragić OB ZGODOVINSKI PREDSTAVI in zmagi poslušal slovenske navijače, ki so preglasili domačine (video)

Goran Dragić je proti Dallasu imel zares zgodovinski večer, v katerem je Miami Maverickse premagal s 105:99.

Neverjetni Goran Dragić je bil najboljši košarkar na parketu. Slovenski navijači so noreli ob sijajnih potezah koseškega zmaja in zvezdnika Miamija, ki je na koncu dosegel trojnega dvojčka.

To je bil šele drugi trojni dvojček košarkarja Miamija, potem ko ga je pred osmimi leti dosegel za Houston (11/11/11).

Dragić je bil tisti, ki je v zadnji četrtini voz Miamija popeljal do zmage, ob tem pa je dosegel 23 točk, dodal 12 skokov in prispeval 11 asistenc.

Nesporni junak je v zahvalo za svojo izjemno predstavo poslušal slovenske navijače, ki so povsem preglasili domačine pri svojem 'Kdor ne skače, ni Sloven'c'. Nato pa še ob golici, ki so jo predvajali v AmericanAirlines Areni.

Skratka sijajna predstava Dragića, ki je v prvem medsebojnem dvoboju Dončića domov poslal s porazom 105:99. Dončić je v slovenskem dvoboju v 30 minutah dosegel 19 točk, osem skokov in sedem asistenc.