Zvezdnik Reala in Brazilije se je zlomil pred ...

1 17.03.2019 07:45:44

Slovenci zadržujejo dih! Dončić je počival zaradi POŠKODBE! Je pod vprašajem tudi veliki DERBI z Dragićem!?

vszi
Košarkarji Dallasa so v severnoameriški ligi NBA sinoči premagali Cleveland s 121:116.

Mladi slovenski zvezdnik Dallasa Luka Dončić tokrat ni igral zaradi poškodbe. To, da ima že nekaj časa težave, je bilo jasno že po tekmi s Houstonom, ko je Dončić sam priznal, da je slišal nekaj čudnega v kolenu. A trener Rick Carlisle mu ni namenil počitka, še več, na naslednji tekmi je odigral kar 33 minut, igral je tudi na zadnji tekmi z Denverjem, ki jo je končal z dvema velikima vrečkama ledu na kolenu. Bolečina je očitno prehuda, zato je Dallas  Dončiću namenil počitek. Na uradni strani Dallasa so Dončićevo poškodbo označili za 'udarnino kolena', ni pa še jasno, ali bo slovenski zvezdnik moral izpustiti še kakšno tekmo.

K zmagi Dallasa je največ prispeval Tim Hardaway, ki je dosegel 22 točk. Maximilian Kleber se je izkazal z dvojnim dvojčkom (18 točk, 12 skokov).

Dallasu je tako vendarle uspelo po osmih tekmah končati niz porazov, naslednjo tekmo bo Dončićeva ekipa igrala v torek, ko bodo tekmeci košarkarji New Orleansa.

Značke: nba, luka-dončić, koleno