Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 24.02.2019 07:52:17

KONČNO! GORAN DRAGIĆ je čakal in ... DOČAKAL

Nazadnje je bil na parketu 7. decembra,

Slovenski košarkarski as Luka Dončić je v severnoameriški ligi NBA zaradi bolečine v gležnju izpustil že drugo zaporedno tekmo. Brez njega so Dallas Mavericks znova klonili, s 109:125 so v gosteh izgubili z Utah Jazz. Na parket pa se je po več kot dveh mesecih odsotnosti zaradi poškodbe kolena vrnil drugi Slovenec v NBA Goran Dragić.

Izkušeni slovenski organizator igre Dragić, ki je nazadnje igral 7. decembra, je pri porazu Miami Heat s 96:119 proti gostujočim Detroit Pistons odigral slabih 16 minut. Prvič je v igro vstopil v zadnjem delu prve četrtine, tekmo pa je zaključil z dvema zadetima metoma iz igre iz šestih poskusov za skupno štiri dosežene točke.

Miami je sicer v prvem polčasu še bil konkurenčen, a je nato Detroit predvsem z razpoloženim Ishom Smithom, ki je na tekmi prispeval 22 točk, v drugem hitro prišel do visokega vodstva, v zadnji četrtini pa to še nadgradil za 28. zmago v tej sezoni. S 30 porazi je to moštvo zdaj na sedmem mestu na vzhodu. Miami, za katerega je bil z 22 točkami najbolj razpoložen Josh Richardon, je z 32 porazi in 26 zmagami na desetem mestu.

Značke: košarka, nba