1 08.01.2019 05:59:51

Tako na parketu PLEŠE Luka Dončić! Branilcu Lakersov se še VEDNO VRTI! (video)

Ko bi vsaj imeli še enega Luko Dončića ...

Tako verjetno razmišljajo pri NBA ekipi Dallas Mavericks. Telički so namreč ponoči izgubili še eno tekmo v ligi NBA, tokrat jim je poraz prizadejala ekipa Los Angeles Lakersov,  ki je v Teksas prišla brez svojega superzvezdnika LeBrona Jamesa.

Dallas je sicer prvi polčas odigral odlično, odšel na odmor s prednostjo 13 točk, a v nadaljevanju povsem popustil in izgubil s 97:107. Edini, ki si zasluži pohvale za svojo predstavo, pa je znova Luka Dončić. Slovenski as je kljub porazu igral odlično, na koncu se je zaustavil pri 27 točkah, s svojimi potezami pa je vnovič navduševal publiko.

V tretji četrtini je tako z eno akcijo poskrbel za vzdihovanje domačih navijačev, ko je plesal po parketu in popolnoma osmešil sicer zelo dobrega obrambnega igralca Josha Harta, ki verjetno še vedno ne ve, kje točno se nahaja. Sledila je pri Dončiću tako zelo popularna 'step back' trojka in delirij navijačev.

Dončićevo akcijo si lahko ogledate v priloženem posnetku, začne se pri 2:25.