Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 13.11.2018 07:59:44

To je bilo pa grdo! Dončić tako zvrtel nasprotnika, da se mu še vedno vrti ... (video)

Luka Dončić še naprej navdušuje v ligi NBA.

Ponoči je bil Luka Dončić spet na delu. In še enkrat več se je izkazal z nekaj fenomenalnimi akcijami. Tokrat slovenski čudežni deček ni neusmiljeno polnil koša tekmecev, kot je to počel na nekaterih prejšnjih tekmah, ko je kot za šalo dosegal več kot 20 točk. Čeprav se je tokrat ustavil pri 11 točkah (drugi najslabši točkovni izkupiček v njegovi karieri v ligi NBA), 6 skokih, 3 asistencah in 1 ukradeni žogi, je bil vseeno eden izmed glavnih junakov zmage Dallasa nad Chicagom.

Dobre tri minute pred koncem se je namreč najprej lepo zavrtel in zraven povsem iz ritma vrgel tudi Justina Holidaya, ki ga je pokrival, nato stopil nazaj, izkoristil blok, ki mu ga je postavil DeAndre Jordan in zadel trojko. Trojko, ki je Dallas popeljala na varno prednost +8 3 minute pred koncem. Telički te prednosti niso izpustili, na koncu so slavili s 103:98 in zabeležili še svojo peto zmago, tako da imajo zdaj razmerje zmag in porazov 5-8.

V priloženem videoposnetku si lahko ogledate najlepše poteze Dončića proti Chicagu, zgoraj opisana akcija se začne pri 1.38.