Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

2 03.11.2018 08:30:17

Luka Dončić SPET NAVDUŠIL! Poglejte potezo, po kateri njegov tekmec ni vedel, kje je doma! (video)

Luka Dončić
Nova odlična predstava Luke Dončića.

Luka Dončić še naprej blesti v ligi NBA, toda njegove dobre igre so premalo, da bi Dallas prekinil katastrofalen niz zaporednih porazov. V današnji noči so Telički znova izgubili, tokrat na domačem parketu, kjer jih je premagala skromna ekipa New York Knicks, končni izid je bil 106:118.

Slovenski čudežni deček pa je kljub porazu prikazal novo zelo dobro partijo, tekmo je končal z 18 točkami, 9 skoki, 6 asistencami, 1 ukradeno žogo in 4 izgubljenimi žogami na svojem kontu. Igral je 35 minut. Dončić je navdušil z nekaj atraktivnimi potezami, fantastičnimi podajami in lepimi polaganji, v ZDA pa se predvsem pogovarjajo o akciji, v kateri je zlomil gležnje turškemu centru Enesu Kanterju, ki po Dončićevi bravuri ni vedel, kje se nahaja.

Dončićeve najlepše poteze si lahko ogledate v priloženem videoposnetku, akcija, v kateri je poskrbel, da je Kanter izgubil orientacijo, pa se začne pri 1:59.