Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

matjaž-štraus Njena.si

Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

1 12.11.2017 19:16:45

ODLOŽITE VSE! Luka Dončić igra 'BOLAN' el clasico: Kakšen prvi polčas, kakšen izkupiček, kakšne nore številke!

Na fantastični tekmi je izid po prvih 20 minutah 45:45, prvo ime pa je seveda slovenski dragulj.

Madrid gosti kultni el clasico, po prvem polčasu je izid izenačen, obeta se sijajen drugi del, ogled pa je še toliko bolj priporočljiv zaradi resnično fantastične igre Luke Dončića. Tega trener Pablo Laso doslej ni posebej "pokuril", na klopi ga je pustil velik del druge četrtine, skupno je Slovenec odigral dobrih 12 minut, torej dobro četrtino. In kaj je dosegel v tej dobri četrtini? Tu odpove vsaka matematika, tu odpove vsaka logika.

Dončić je dosegel kar 16 točk (malce izračunajte, pa boste videli, kaj to pomeni) ob sijajnem mestu in sijajni igri, temu pa je dodal 4 skoke. Ob tem velja omeniti, da je nerazpoloženih kar nekaj Dončićevih soigralcev, ki jim je postregel z nekaj čudovitimi asistencami, a seveda niso šle v statistiko. Obeta se torej še en epski dosežek slovenskega dragulja, že zdaj je njegov indeks 20, in če kdo, potem je 18-letnik glavni adut Reala za zmago na tej prestižni tekmi proti Barci.