Nenavadna svetloba nad južno Italijo

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

16 02.07.2024 23:12:11

Dončić po blamaži proti Hrvatom ni ovinkaril in razkril krivca za tako hud poraz!

Fiba
Slovenska košarkarska reprezentanca si je na uvodu olimpijskih kvalifikacij v Pireju privoščila hud in izjemno boleč poraz proti Hrvaški.

Hrvati, ki so po večletnem tavanju v megli vendarle uredili svoje vrste in se iz leta v leto dvigajo, so se na prvega slovenskega zvezdnika Luko Dončića dobro pripravili. Zvezdnik lige NBA je v skoraj 37 minutah sicer dosegel trojni dvojček (26 točk, 11 skokov in 10 podaj), vendar njegov met iz igre (za dve 8:14, za tri 0:9) ni bil na zadovoljivi ravni.

Dončić je po tekmi priznal, da je Hrvaška prednjačila v vseh pogledih, nadigrala Slovenijo in zasluženo zmagala. "Od prve minute dalje nismo bili pravi. Osebno se na začetku nisem počutil dobro, bil sem brez prave energije. Ko zdaj gledam podrobno statistiko, vidim, da sem imel res zelo slab met. Delati moramo na obrambi, na čelu z menoj. Vemo, da to ni bil naš pravi obraz, in tega moramo pokazati v četrtek proti Novi Zelandiji."

• Auč! Hrvati potokli Slovence! Še pravočasna klofuta za streznitev pred odločilnimi tekmami?