Od Balija do Colorada in Angole: poslanski turizem...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Rod Stewart Odkrito.si

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 03.09.2022 22:10:36

Že do polčasa uničeni! Izjemna predstava Dončića in druščine za drugo zmago v skupini!

profimedia
Slovenska reprezentanca je na drugi tekmi EuroBasketa v Kolnu gladko z 103:88 premagala Madžarsko.

Že od samega začetka so bili za vsaj en nivo boljši od tekmecev in prednost je zgolj rasla. Že do polčasa je bilo jasno, da se Madžarske ne bo borila na zmago na tej tekmi.

Tudi v nadaljevanju so Slovenci nadaljevali z dobro igro, v tretji četrtini se je s tremi zaporednimi trojkami razigral Luka Dončić. Prednost je bila že tako velika, da je lahko v zadnji četrtini Sekulič odpočil glavne nosilce in priložnost ponudil prav vsem košarkarjem. Proti koncu so sicer Madžari precej znižali zaostanek, ko je bila tekma že odločena.

Prav vsi reprezentanti razen Samarja pa so se tudi vpisali med strelce, najboljši je bil Dončić, ki je dosegel 20 točk ter dodal po sedem skokov in asistenc.