Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

ela mei2 Njena.si

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

1 01.08.2021 12:02:04

NOROOOOOO! Slovenija je igrala proti španskim zvezdnikom in sodnikom, nato pa EPSKI ZAKLJUČEK!!!!!

Slovenija je s 95:87 premagala Španijo in se veseli prvega mesta v skupini.

Slovenija in Španija sta se v zadnji tekmi skupinskega dela olimpijskega turnirja na medsebojni tekmi pomerili za končno prvo mesto. In kakšna tekma je to bila! Za slovenske ljubitelje košarke se ni začela najbolje, saj si je Luka Dončić že v prvi četrtini priigral tri osebne napake, od tega so mu sodniki kar dve prisodili v napadu.

Ob polčasu so Španci vodili s 44:41, ob začetku drugega polčasa pa so Španci pobegnili na 55:43. Ko so se Slovenci približali na tri točke, so sodniki spet imeli svojih pet minut slave s tehničnima napakama Dragiću in Blažiću. Konec tretje četrtine je pripadel Žigi Dimcu, ki se je izkazal pod košem tako v napadu in obrambi, Slovenija je zaostajala za 2 točki (68:70).

Sledila je prava drama, Slovenci so stopili skupaj, imeli neverjetno energijo in prišli v vodstvo, zdržali so vse napade Špancev, tudi serijo njihovih trojk, zmago in prvo mesto pa je zapečatil Edo Murić z noro trojko!

Značke: slovenija, španija