Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 17.09.2019 08:48:38

DIH JEMAJOČ PRIZOR: Mama Luke Dončića delila posnetek z Eurobasketa 2017, ki GA MORATE VIDETI! (video)

Spomin, ki ga slovenski ljubitelji športa nikoli ne bodo pozabili.

Slovenska košarkarska reprezentanca je na današnji dan pred dvema letoma prišla do največjega uspeha v zgodovini slovenskega športa. Na evropskem prvenstvu je pokorila vso konkurenco, za piko na i je v finalu prepričljivo ugnala Srbijo in osvojila naslov evropske prvakinje.

17. september 2017 bodo slovenski ljubitelji športa za vedno ohranili v svojem spominu, med najbolj ponosnimi pa je bila takrat zagotovo Mirjam Poterbin. Mama Luke Dončića, ki je bil eden najboljših posameznikov turnirja, je danes delila posnetek, ki je nastal tistega dne v Turčiji.

Mladi slovenski zvezdnik si je v finalu zvil gleženj, zaradi česar v zaključku tekme ni mogel pomagati svojim soigralcem, a do tistega trenutka je naredil ogromno. Po koncu finala se je vrnil na parket in prišel po zasluženo nagrado, a bolečin ni mogel skriti. Šepal je, v tistem trenutku pa mu je na pomoč priskočil zlati kapetan slovenske izbrane vrste Goran Dragić in mu nudil oporo. Čudovit prizor, ki ga lahko podoživite spodaj.

Če se vam posnetek ne pokaže, potem sledite TEJ POVEZAVI.