Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 21.03.2024 22:59:13

Real Madrid z zmago v Beogradu že prvak rednega dela

Košarkarji Real Madrida so si tri kroge pred koncem rednega dela evrolige že zagotovili najboljši startni položaj pred končnico. To jim je dokončno zagotovila zmaga v Beogradu proti Partizanu z 88:76.

Partizan se je 27 minut odlično upiral španskemu velikanu, vodil še s 54:52, a pokopal jih je delni izid 0:16 v zadnjih minutah tretje četrtine. Igralec tekme je bil Mario Hezonja, ki je dosegel 25 točk. Beograjčani so s porazom še bolj zapletli boj za deseto mesto in uvrstitev v dodatno razigravanje za četrtfinale, zna se zgoditi, da bo od desetega mesta navzdol pred zadnjimi krogi kar pet ekip imelo 14 zmag in 17 porazov. Štirinajsto zmago si je priboril Anadolu Efes, ki je bil s 85:84 boljši od berlinske Albe, pri kateri Žiga Samar ni dobil priložnosti za igro. V preostalih dveh četrtkovih tekmah je Olympiacos z 80:64 premagal Asvel, Žalgiris pa s 94:76 Baskonio.