Ljubezen na vasi: Jožefa ustvarjalci šova niso ...

Šešku moramo zdaj pomagati, kot je on pogosto ...

0 01.10.2023 11:20:45

Polomija za začetek sezone! Bečirovića zagotovo boli glava, njegov Panathinaikos pogrnil na celi črti!

Panathinaikos je v grškem superpokalu doživel bolečo zaušnico.

Petek in sobota sta bila na grškem otoku Rodos povsem v znamenju košarke. Tam se je namreč igral grški superpokal, v finalu sta se pričakovano pomerila oba velikana Olympiakos in Panathinaikos.

Olympiakos je z 84:64 premagal Peristeri, Panathinaikos pa je bil s 77:64 boljši od Paoka. Veliki finale je obetal spektakularno predstavo, a že po prvem polčasu so bili dvomi o zmagovalcu razblinjeni.

Panathinaikos, pri katerem od letošnje sezone vlogo športnega direktorja opravlja nekdanji slovenski košarkar Sani Bečirović, je po 10 minutah igre zmogel vsega 4 točke, do konca polčasa pa skupno le 11. Olympiakos je vodil že s 26 točkami razlike, tudi po zaslugi delnega izida 27:0, na koncu pa se je veselil zmage s 75:51.

To je bil vse prej kot obetaven začetek za ekipo nekdanjega športnega direktorja Cedevite Olimpije, že kmalu pa bo jasno, ali je šlo zgolj za slab dan ali premoč rdeče-bele zasedbe. Ekipi se bosta med seboj pomerili že na naslednji tekmi, tokrat v prvem krogu evrolige.