ue
ue
0 22.01.2023 23:03:34

Slaba obramba v zadnji četrtini pokopala Dallas!

Košarkarji Dallas Mavericks so doživeli 23. poraz v sezoni oziroma četrtega na zadnjih petih tekmah.

Na domačem parketu so morali priznati premoč Los Angeles Clippers, ki so zmagali s 112:98. Pred zadnjo četrtino je bil izid še izenačen na 79, v zadnjih 12 minutah pa so Mavericksi prejeli kar 33 točk in izgubili četrtič na zadnjih petih tekmah. Luka Dončić je ob metu 9:21 dosegel 29 točk, imel 10 skokov in 4 podaje, najboljši posameznik tekme pa je bil Kawhi Leonard s 30 točkami.

Dallas bo v januarju odigral še štiri tekme, in sicer najprej iz torka na sredo po našem času doma z Washingtonom, nato pa 27. januarja v Phoenixu, 29. januarja v Salt Lake Cityju proti Utahu ter 31. januarja doma z Detroitom.