Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

3 08.01.2022 09:58:12

NE ŽE SPET! Dončić na STRANSKEM TIRU, njegovi soigralci pa so mu pripravili LEPO PRESENEČENJE!

Luka Dončić ponoči ni zaigral.

Desni gleženj, ki si ga je v zaključku tekme z Warriorsi zvil Luka Dončić, očitno predstavlja nekoliko večji problem, kot so sprva predvidevali v Dallasu. Nastop slovenskega košarkarskega as je bil pred sinočnjim sosedskim obračunom s Houstonom sicer vprašljiv, a so spodbudne napovedi dajale upanje, da bi ga lahko videli na parketu. Dončić se je ogreval, a je kasneje padla odločitev, da se Mavericksi najslabše ekipe v zahodni konferenci lotijo brez njegove pomoči.

Dallas je teksaške sosede ugnal s prepričljivo predstavo, končni rezultat je bil 130:106, Mavericksi pa so svoj najboljši niz sezone podaljšali na pet zaporednih zmag in v tem trenutku držijo peto mesto v zahodni konferenci. Novo zmago je prinesla odlična prva četrtina, v kateri so si priigrali kar 20 točk prednosti. Kar šest košarkarjev je prispevalo dvomestno število točk, z 19 je bil najbolj razpoložen Tim Hardaway mlajši.

Pri Dallasu je manjkal tudi glavni trener Jason Kidd, ki je bil v valu okužb pozitiven na testiranju na koronavirus, ekipo pa je vodil njegov pomočnik Sean Sweeney.