Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

peter prevc Ekipa24.si

Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

0 14.06.2021 08:47:29

BIZARNO! Duranta napadel tekmec, na igrišče pa VDRL njegov osebni varnostnik, ki bo zdaj ... (video)

Kevin Durant ima na tekmah končnice lige NBA svojega varnostnika.

Na vzhodu so Giannis Antetokounmpo in druščina pred 16.000 domačimi navijači poravnali dvoboj na štiri zmage proti Brooklyn Nets. Na četrti tekmi je dvakratni MVP (2020, 2019) Antetokounmpo zbral 34 točk in dosegel 12 skokov ter pomagal svojim Milwaukee Bucks do zmage s 107:96, s katero so izenačili boj z Mrežicami, ki so zaradi poškodbe izgubile ključnega moža, Kyrieja Irvinga.

Antetokounmpo je prikazal svojo najboljšo predstavo v končnici, iz igre je metal 14-26 in v odločilni tretji četrtini dosegel 12 točk za Milwaukee, ki je na domačem terenu osvojil dve zaporedni zmagi.

"To pove veliko o nas kot ekipi. Ponosen sem na nas. Res igramo družno in za skupen cilj. Moramo najti način, kako zmagati še na dveh tekmah," je dejal grški zvezdnik. Peta tekma je na sporedu v torek v Brooklynu.

Prvi strelec Mrežic je bil Kevin Durant z 28 točkami in 13 skoki, vendar je imel Brooklyn velike težave v napadu, potem ko je šel Irving v slačilnico v drugi četrtini in se ni več vrnil na parket.

Po malo več kot šestih minutah igre v prvem polčasu si je Irving poškodoval desni gleženj, ko je nerodno stopil na Antetokounmpovo stopalo. Prvi pregled z rentgenom je bil zanj negativen, vendar ga danes čakajo podrobnejše zdravniške preiskave.

Kazen za Durantovega varnostnika
So pa pri Brooklynu tik pred tekmo dočakali epilog incidenta, ki se je zgodil na tretji tekmi. V lase sta si skočila Durant in PJ Tucker, slednji je bil še posebej bojevito nastrojen. Takrat je na igrišče skočil celo osebni varnostnik Duranta, ki so mu ga najeli v klubu, to potezo pa bo še kako obžaloval. Vodstvo tekmovanja mu je namreč prepovedalo obisk tekem drugega kroga končnice lige NBA.

Značke: durant, brooklyn