Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 11.06.2020 11:19:36

Jaka Lakovič ostaja NEPREMAGAN! Ulm kot prvi v ...

Košarkarji Ulma, ki jih vodi nekdanji slovenski reprezentant Jaka Lakovič, so se kot prva ekipa uvrstili v nadaljne boje.

Po tem, ko so včeraj premagali moštvo Crailsheima z 92:80 je njihov niz zaporednih zmag po nadaljevanju prvenstva povečan na 3.

Najprej so premagali Bayern, sledila je zmaga proti Oldenburgu in zadnja včeraj proti Crailsheimu.

Ulm se je tako prvi uvrstil v izločilne boje, kamor gredo štirje najboljši iz skupine. V skupini A je Crailsheim še brez zmage, preostali Oldenburg, Bayern Žana Marka Šiška in Göttingen pa so odigrali po dve zmagi in imajo polovičen izkupiček.

V skupini B vodita Alba in Ludwigsburg, sledita Vechta in Bamber, slasti zmage še ni okusil  Fraport. Pri Vechti je na drugi tekmi, ko je bil z 81:76 boljši Ludwigsburg, debitiral Matic Rebec. Ob debiju je igral dobrih 29 minut. V statistiko je vpisal šest točk, pet skokov in sedem podaj.

Skupina A: Ulm (3-0), Oldenburg (2-2), Bayern (2-2), Göttingen (2-2), Crailsheim (0-3).

Skupina B: Alba (2-0), Ludwigsburg (2-0), Vechta (1-1), Bamberg (1-1), Fraport (0-2).

Značke: lakovic, ulm