Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 24.10.2019 14:29:47

ZAŽGALA sta internet: TAKOLE je Zidane dajal navodila JOVIĆU, slednji pa ... (video)

vszi
Sinoči je v tretjem krogu skupinskega dela lige prvakov Real vknjižil prvo zmago.

Po katastrofi v Parizu in remiju z Bruggeem so Madridčani v gosteh z 1:0 premagali Galatasaray. Edini zadetek na tekmi je v 18. minuti dosegel Toni Kroos.

Eden najzanimivejših trenutkov na srečanju pa se je zgodil v 82. minuti, ko je Luka Jović zamenjal Rodryga, oziroma nekaj trenutkov pred tem, ko je Zidane dajal navodila srbskemu nogometašu. Med razlaganjem, kaj od njega pričakuje na igrišču, je nejeverno pogledal Jovića, in ga vprašal ali razume, o čem govori, nogometaš pa je deloval precej negotovo. Očitno je bilo, da mu stvari niso bile ravno povsem jasne.

Posnetek nenavadnega dogodka si lahko ogledate TUKAJ.