Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 15.04.2019 09:42:44

POŠASTNO! Pustimo, da so bili koraki, GRŠKA POŠAST je takole poskrbela za noro zabijanje! (video)

Giannis Antetokounmpo
Najboljša ekipa rednega dela lige NBA je končnico odprla z zmago, izkazal pa se je njen prvi zvezdnik Giannis Antetokounmpo.

Milwaukee Bucks so pokazali, zakaj so glavni na vzhodu, in premagali Detroit Pistons s 121:86, spet pa je blestel 24-letni Grk Giannis Antetokounmpo, sicer eden glavnih kandidatov za najkoristnejšega igralca (MVP) rednega dela, s 24 koši in 17 skoki v le 24 minutah.

"Bilo je zabavno. Dobro smo igrali, bili smo čvrsti in delovali smo kot prava ekipa. Trener nam je ob polčasu dejal, naj ostanemo tako čvrsti do konca. Vesel sem, da smo zmagali," je po tekmi dejal junak večera Antetokounmpo.

Potezo večera si lahko ogledate v spodnjem posnetku, in sicer od 1:02 naprej.