Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

1 09.03.2019 07:01:19

Tonejo kot TITANIC, pa čeprav se DONČIĆ upira z vsemi štirimi (video)

Dončičev Dallas niza poraze.

Košarkarji Dallasa so v severnoameriški ligi NBA doživeli nov poraz. V domači dvorani jih je s 111:106 premagal Orlando, pri Teksačanih pa je bil vnovič najboljši strelec mladi slovenski košarkar Luka Dončič z 24 koši, temu pa je dodal tudi osem skokov.

Tekmo so Dončič in druščina izgubili praktično že po treh četrtinah, saj so gostitelji takrat vodili že z 92:73 in tudi dobra zadnja četrtina (19:33) je bila premalo, da bi Dallas obrnil končni izid. Pri gostiteljih je 22 točk dosegel Terrence Ross, 20 jih je dal Nikola Vučević.

Bil je to osmi poraz Mavericksov na zadnjih devetih tekmah. Po prostem večeru v noči na nedeljo v Dallas prihaja Houston. A Dončić in soigralci počasi takorekoč nimajo več možnosti za končnico. Za osmim mestom na zahodu zdaj zaostajajo že za 10 zmag.

Drugače kaže Goranu Dragiču z Miamijem, ki se prav z Orlandom bori za osmo mesto na vzhodu. Miami je v domači dvoranis 126:110 premagal Cleveland, Dragić pa je k zmagi prispeval 11 točk, skok in podajo. Najbolj učinkovit košarkar na tekmi je bil Clevalandov Collin Sexton s 27 točkami, pri domačih pa je kar osmerica košarkarjev vpisala dvomestno število košev, z 20 točkami je bil najbolj nevaren Josh Richardson.

Miami je trenutno na osmem mestu konference, v noči na nedelo pa na Florido prihaja Toronto.

Značke: košarka, nba