Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

matjaž-štraus Njena.si

Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

0 14.02.2019 07:57:57

NEVERJETNE SCENE na grškem večnem derbiju: TEGA ne bomo trpeli, za nas je tekme KONEC! (video)

vszi
Dvoboji Panathinaikosa in Olympiacosa so vedno zelo vroči, in tudi tokrat je bilo tako.

V polfinalu košarkarskega pokala Grčije sta se večna tekmeca pomerila v dvorani OAKA.

Vzdušje je bilo spet noro, rdeče-beli so naleteli na peklensko vzdušje, praktično vsa dvorana je bila proti njim. Med drugim so na tribunah večkrat zagorele tudi bakle.

Panathinaikos je po prvem polčasu prišel do velike prednosti, na glavni odmor se je namreč odšlo z rezultatom 40:25 za zeleno-bele. Drugi polčas pa ni bil nikoli odigran. Ekipa iz Pireja se je odločila, da se ne vrne več na igrišče.

Toda tokrat za to niso krivi navijači ali morebitni incidenti, povezani z njimi. Ne, pri Olympiacosu so se odočili, da se na igrišče ne vrnejo zaradi sodnikov. Da, prav ste prebrali, zgroženi so bili nad sojenjem in po telefonskem pogovoru s predsednikom kluba je padla odločitev, da imajo tega dovolj in da se odpravijo proti domu. To so sporočili kar prek svojega twitter profila.

Posnetek dogajanja si lahko ogledate TUKAJ.